Oprogramowanie Neocare

Pierwsze w Polsce kompleksowe rozwiązanie służące do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej i zarządzania terapią z e-usługą dla rodziców dedykowane specjalnie dla oddziałów neonatologicznych.

gpi logo

NeoCare powstał w odpowiedzi na potrzeby specjalistów neonatologów by usprawnić opiekę nad noworodkiem oraz ograniczyć występowanie zdarzeń niepożądanych w terapii.

NeoCare to unikalne na polskim rynku rozwiązanie zapewniające najwyższe standardy opieki. Umożliwia zarządzanie całym leczeniem od planowania po podanie, usprawniając komunikację pomiędzy personelem medycznym, a także szpitalem a rodzicami noworodka.

Wierzymy w ten produkt. System zarządzania oddziałem NeoCare został z sukcesem wdrożony i na co dzień usprawnia pracę wielu oddziałów neonatologii i intensywnej terapii noworodka we Włoszech oraz na Węgrzech.

Prostota i kompleksowość

Neocare to rozwiązanie uszyte na miarę Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Państwa placówce.

Zintegrowane

W pełni zintegrowane

Neocare jest zintegrowany z oddziałowymi urządzeniami diagnostycznymi i monitorującymi, a także ze szpitalnym systemem informatycznym przez HL7, systemem zarządzania zleceniami oraz szpitalnym laboratorium analiz, a przy tym w pełni konfigurowalny i skalowalny.

Wszechstronne

Wszechstronne

Neocare usprawnia zarządzanie wszystkimi czynnościami na każdym etapie leczenia na oddziale neonatologii gwarantując dostęp do kompletnych informacji, optymalizację zasobów i pełen monitoring. Klinika lekarska, karty pielęgniarskie, rejestr kliniczny oraz PaddyWeb dla rodziców to tylko niektóre z funkcjonalności.

Restrykcyjne

Zgodne z najwyższymi standardami

Neocare to Certyfikowany Wyrób Medyczny Klasy I zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej 93/42 ID 1242318 umożliwiający tworzenie specjalistycznej EDM z podpisem elektronicznym.

Bezpieczne

Bezpieczne

Neocare podnosi bezpieczeństwo terapii. Pozwala na zwiększenie efektywności leczenia poprzez redukcję błędów, co przekłada się na spadek śmiertelności na oddziale. Co istotne, gwarantuje ciągłość pracy i bezpieczeństwo informacji nawet w wypadku awarii serwera czy sieci.

Galeria oddziału

Wdrożenie Neocare na jednym z najlepszych oddziałów neonatologii w Europie we włoskim Głównym Szpitalu Poliklinicznym Mangiagalli w Mediolanie.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dodatkowymi.

pdf
Neocare
Broszura
pdf
Neocare
Prezentacja